Prieš trečiąjį turą paaiškėjo pusfinalių poros PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 11 Rugsėjis 2011 18:33

Antrajame „TRIOBET taurės“ ture (09-10) susitiko „Merkurijus Borga – TRIOBET“ bei „Žiežmarių KK“ ir „www.vkl.lt“ bei „Erelių“ ekipos. Pirmose rungtynėse po dramatiškos kovos pergalę iškovojo praeitų metų čempionai „Žiežmarių KK“, o „vkl.lt“ ir „Erelių“ akistatoje lengvai nugalėjo „Erelių“ krepšininkai.

Kaip ir buvo tikėtasi, „Merkurijus Borga - TRIOBET“ ir „Žiežmarių KK“ susitikimas buvo intriguojantis. Rungtynių pradžioje abi komandos pademonstravo panašų žaidimą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 22:22. Antrajame ketvirtyje „Merkurijaus“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir viso kėlinio metu pirmavo, varžovams tepalikdami galimybę vytis. Prieš ilgąją pertrauką žiežmariečiai dar šiek tiek apkarpė savo taškų deficitą, ir sužaidus pusę rungtynių rezultatas 40:34.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Merkurijus“ dar padidino savo pranašumą iki dešimties taškų (48:38), tačiau pajutę pavojų „Žiežmarių KK“ krepšininkai spurtavo ir prisivijo varžovus, palikdami tik dviejų taškų skirtumą. Tačiau tada „Merkurijaus“ žaidėjai pataikė du tritaškius iš eilės ir vėl pabėgo į priekį. Po trijų kėlinių rezultatas 62:53. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje savo šou surengė „Žiežmarių KK“ krepšininkas D. Gervickas, pataikęs net tris tolimus metimus ir taip įkvėpęs savo komandą iš visų jėgų siekti pergalės. Laimėję kėlinį net vienuolika taškų (15:26) žiežmariečiai persvėrė rezultatą ir dviejų taškų skirtumu laimėjo šias rungtynes. Galutinis varžybų rezultatas 77:79.

„Merkurijus Borga – TRIOBET“: L. Ralys 22 (21 naud.), K. Murauskas 16 (13 rez.perd., 26 naud.)

„Žiežmarių KK“: D. Gervickas 25 (23 naud.), A. Pūras 23 (20 naud.)

Rungtynių statistika

Antrose šeštadienio rungtynėse susitiko „www.vkl.lt“ ir  „Erelių“ ekipos. Pirmąjį kėlinį „vkl.lt“ pasipriešino be trenerio šios dienos rungtynėse žaidusiems „Ereliams“ ir varžovams nusileido tik trimis taškais (16:19). Tačiau jau antrame ketvirtyje „www.vkl.lt“ ekipa priešininkams leido įmesti net 27 taškus, o patys savo taškų sąskaitą papildė tik dešimčia taškų, ir įpusėjums rungtynėms įgijo dvidešimties taškų deficitą (26:46).

Po ilgosios petraukos „Ereliai“ ir toliau tęsė pradėtą darbą –  dažnai pasinaudodami varžovų klaidomis ir rengdami greitas atakas dideliu tempu didino taškų skirtumą. Po trijų kėlinių turėdami trisdešimties taškų deficitą (39:69) paskutiniame rungtynių ketvirtyje „vkl.lt“ krepšininkai dar bandė priešintis, tačiau šios dienos rungtynėse „Ereliai“ šventė pergalę rezultatu 57:93.

„Ereliai“: L. Radžiūnas 20 (23 naud.), G. Povilauskas 15 (23 atk., 35 naud.), A Vagneris 15