Pirmajame ture intrigos nebuvo daug PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 04 Rugsėjis 2011 10:56

Vakar (09-03) prasidėjo trečiasis „TRIOBET taurės“ turnyras. Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos pirmosios dvejos varžybos, o po pirmojo turo pergales į savo sąskaitą įsirašė „Žiežmarių KK“ bei „Merkurijus Borga – TRIOBET“ ekipos.

Atidarymo rungtynėse susitiko krepšinio sporto klubo „Ereliai“ ir „Žiežmarių KK“ krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo čempionų vardą ginantys žiežmariečiai - pataikydami du tolimus metimus atsiplėšė (12:4) ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Erelių“ žaidimas pagerėjo, o du tritaškiai iš eilės leido pasivyti varžovus. Kėlinio pabaigoje abiejų ekipų žaidimas išsilygino ir antrąjį rungtynių ketvirtį žiežmariečiai pradėjo turėdami tik minimalų, vieno taško pranašumą. Tačiau aikštės šeimininkų komanda vėl spurtavo, ir sužaidę atkarpą 10:2 pabėgo į priekį. „Ereliams“ viso kėlinio metu teko vytis pirmaujančius varžovus. „Žiežmarių KK“ šiame ir  kėlinyje buvo pranašesni, o sužaidus pusę rungtynių „Ereliai“ turėjo aštuonių taškų deficitą (44:36).

Antroje susitikimo dalyje esminių pokyčių neįvyko. „Erelių“ krepšininkai dar bandė pakeisti įvykių tėkmę, tačiau skubotas puolimas ir klaidos gynyboje neleido priartėti prie varžovų. Trečiąjį kėlinį laimėję šešiais taškais, „Žiežmarių KK“ krepšininkai nuo varžovų atsiplėšė keturiolika taškų (68:54). Ir nors skirtumas nebuvo neįveikiamas, atrodė, kad „Ereliai“ nebetikėjo savo jėgomis. Jų žaidimas išsibalansavo, o žiežmariečiai tuo pasinaudojo ir dar padidino taškų skirtumą. Galutinis rungtynių rezultatas 83:60 „Žiežmarių KK“ ekipos naudai.

„Ereliai“: T. Narkun 22 (28 naud.),  L. Radžiūnas 11

„Žiežmarių KK“: T. Vainoris 20 (20 atk., 39 naud.),  L. Alionis 18,  M. Jankūnas 15 (8 rez.perd.)

Rungtynių statistika

Antrosios turnyro rungtynės tarp „Merkurijus Borga – TRIOBET“ ir  „www.vkl.lt“ ekipų klostėsi pagal visai kitokį scenarijų. Nuo pirmųjų dvikovos minučių „Merkurijaus“ krepšininkai žaidė drausmingai ir rezultatyviai, tuo tarpu „vkl.lt“ ekipa niekaip negalėjo atrasti savojo žaidimo. „Merkurijus“ greitai ir gana lengvai pabėgo nuo varžovų ir po pirmojo kėlinio rezultatas 24:5. Antrajame ketvirtyje „Merkurijaus“ žaidėjai vėl spurtavo ir sužaidę atkarpą 15:0 įgijo triuškinamą persvarą (39:5). Tačiau kovingai nusiteikę varžovai nenuleido rankų ir per ketutrias likusias kėlinio minutes pelnė dešimt taškų. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas 47:15.

Kadangi varžovai nebuvo vienodo pajėgumo, antroje rungtynių pusėje vėl dominavo „Merkurijaus“ žaidėjai. Tačiau pamažu įsižaidė ir „www.vkl.lt“ krepšininkai. Sugriaudami kartais netvirtą „Merkurijaus“ gynybą, varžovai pelnydavo lengvų taškų iš po krepšio. Tačiau taškų skirtumo tai nesušvelnino ir „Merkurijus Borga - TRIOBET“ rungtynes laimėjo rezultatu 100:42.

„Merkurijus Borga – TRIOBET“: M. Žilinskis 19, L. Ralys 17 (24 naud.), A. Palionis 15 (12 atk., 26 naud.)