C lygos sezono pabaiga PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 19 Balandis 2011 10:25

Sekmadienį (04-17) „Merkurijus TRIOBET” žaidė trečias rungtynes su „OUTo” ekipa dėl patekimo į aštuntfinalį. Po sunkios ir atkaklios kovos, „Merkurijui” vis dėl to teko pripažinti varžovų pranašumą – „OUTo” ekipa rungtynes laimėjo rezultatu 96:102. „Merkurijus TRIOBET“ komandai tai buvo paskutinės šio sezono rungtynės VMKS C lygoje.

Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau sekėsi „OUTo“ ekipai. „Merkurijus TRIOBET“ žaidėjai kaip įmanydami stengėsi rengti greitas atakas ir pelnyti taškus, tačiau „OUTo“ komandos nariai puikiai pataikė tritaškius – vien per pirmąjį kėlinį pataikė net 8 tolimus metimus. Po dviejų kėlinių „Merkurijus“ turėjo 5 taškų deficitą, kurį tikėjosi panaikinti per likusius du kėlinius. Tačiau antroje rungtynių pusėje kova buvo dar sunkesnė. Trečiajį kėlinį abiejų komandų žaidimas išsilygino – abi ekipos žaidė panašų žaidimą ir po trijų kėlinių svečiai tebepirmavo 5 taškų skirtumu. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Merkurijui“ buvo pavykę sumažinti taškų skirtumą iki minimalaus, tačiau ne itin drausminga gynyba ir taiklesni varžovų metimai rungtynių pabaigoje lėmė priešininkų ekipos pergalę (96:102).

Šioje serijoje pirmas rungtynes laimėjusi 18 taškų skirtumu, antras pralaimėjusi 14 taškų, o  trečiojoje ir lemiamoje kovoje patyrusi antrąjį iš eilės pralaimėjimą, „Merkurijus TRIOBET“ komanda nepateko tarp geriausiųjų 16-tuko ir yra priversta pasitraukti iš tolimesnių C lygos kovų.

Rungtynėse puikiai pasirodė Paulius Šermukšnis, pelnęs net 40 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 26 balų naudingumas), ir Laurynas Skapas, prisidėjęs 24 taškais (19 atkovotų kamuolių, 31 balo naudingumas).

Po rungtynių „Merkurijaus“ ekipos vadovas R. Stiklius kalbėjo: „Labai gaila, kad pralaimėjom, tačiau kai varžovas pataiko tokius tritaškius, tai nelabai yra ką ir pridurti. Atrodo padarėm viską, bet šiandien mus palaidojo jų tolimi metimai. Apmaudu, jog nepavyko pakartoti praeitų metų pasiekimo, kai patekome į aštuntfinalį. Dėl nesėkmingo sezono dalį kaltės turbūt turėčiau prisiimti ir aš. Ko gero, suklydau formuodamas komandą, nes praktiškai nė vienų rungtynių nesugebėjau surinkti visų geriausių žaidėjų. Na, bet yra kaip yra. Dabar turėsime daug gražaus laiko, per kurį išsilaižysim savo žaizdas ir į naująjį sezoną grįšime su dar didesniu sportiniu pykčiu bei jėga.“