Serija 1:1 PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 13 Balandis 2011 12:10

„Merkurijus TRIOBET“ komanda VMKS C lygos atkrintamųjų pirmose rungtynėse su „OUTo“ ekipa nesunkiai nugalėjo varžovus, tačiau antrajame susitikime patyrė skaudų pralaimėjimą ir šį sekmadienį (04-17) komandos laukia lemiama trečioji kova.

Pirmose rungtynėse (04-10), kurias „Merkurijus“ žaidė namų salėje, problemų nekilo. Nuo pirmųjų  minučių demonstruodami užtikrintą žaidimą „Merkurijaus“ vyrai po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų pranašumą (22:10), o įpusėjus varžyboms rezultatas jau buvo triuškinantis – „Merkurijus“ įgijo net 21 taško pranašumą (47:26). Kiek atsipalaidavę antroje rungtynių pusėje ir trečiajį kėlinį laimėję tik trimis taškais, o ketvirtajame tepelnę tik 9 taškus,  „Merkurijaus“ žaidėjai leido varžovams šiek tiek apkarpyti taškų deficitą, tačiau rungtynes vis tiek laimėjo 18 taškų skirtumu (80:62).

Pirmose rungtynėse geriausiai pasirodė  Mindaugas Anisimovas (10 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 27 naudingumo balai), Denisas Oliferas (16 taškų, 17 naudingumo balų) ir Valerij Rybak (15 taškų, 11 naudingumo balų).

Po susitikimo „Merkurijaus“ žaidėjas Visvaldas  Ašmena kalbėjo:  „Šiandienos vadinamos pirmosios namų rungtynės buvo kaip ne pirmos, nes viskas klojosi neblogai ir iškovojome įtikinamą pergalę. Tikėjomės pergalės, bet varžovas irgi su charakteriu, gerai pataiko tolimus metimus, o taip pat visi aikštėje esantys žaidėjai gali pelnyti taškus. Tačiau priešininkų ekipa neturi tikro centro, todėl mūsų aukštaūgiai dominavo po krepšiu, o žemesnieji buvo labai aktyvūs ir ne tik gan neblogai pataikė tritaškius, bet ir puikiai rengė greitas atakas. Nors ir žaidėme gerai, tačiau įgiję didelį taškų skirtumą atsipalaidavome, ir daugiau šios klaidos turime nebekartoti.  Linkiu komandai rimtai psichologiškai nusiteikti atsakomosioms rungtynėms, nes išvykoje bus daug sunkiau iškovoti pergalę, juk varžovams jau kelio atgal nebėra. Ačiū komandai už išlietą prakaitą, gražų žaidimą ir tikiuosi daug entuziazmo kituose mačuose.“

Antrose rungtynėse  (04-12) „Merkurijaus“ krepšininkams ypač  trūko nusiteikimo. Pirmas rungtynes laimėję 18 taškų skirtumu žaidėjai tikėjosi ir antros tokios pat lengvos kovos. Tačiau pergalės ištroškę „OUTo“  vyrai  visas rungtynes ne tik pirmavo, bet ir laimėjo 14 taškų skirtumu. Puikiai pradėję varžovai visų rungtynių metu diktavo savo žaidimą ir „Merkurijui“  visą laiką teko vytis vis pabėgančius priešininkus. Ir nors ketvirtajame kėlinyje tebuvo likęs tik vieno taško skirtumas, „OUTas“ neleido persverti rezultato ir maža to, per kelias paskutines rungtynių minutes padidino savo turimą persvarą iki keturiolikos taškų.

Po rungtynių, „Merkurijus TRIOBET“ žaidėjas Justinas Pranckevičius aiškino pralaimėjimo priežastis: „Galbūt per anksti patikėjome pergale ir teko pripažinti varžovų pranašumą. Tai buvo mūsų trečiosios rungtynės su „OUTo“ ekipa ir pagaliau jai pralaimėjome. Pasibaigus dvikovai komanda rūbinėje turėjo apie ką pakalbėti. Vyrai buvo pikti ir susikaupę, tad žadam lemiamoje kovoje sumalt „OUTą“ į miltus.

„Merkurijaus“ ekipoje pasižymėjo Valerij Rybak (13 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 12 naudingumo balų), Laurynas Skapas (12 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 17 naudingumo balų) ir Denisas Oliferas (11 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai).

Trečiosios ir lemiamos rungtynės įvyks šį sekmadienį (04-17) 17:15 M. Biržiškos gimnazijoje.