Merkurijus dalyvavo socialiniame projekte PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 26 Kovas 2011 21:00

Vasario 28 dieną „Merkurijaus“ krepšinio klubas prisidėjo prie Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklos organizuotos akcijos „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“ ir dalyvavo akcijos baigiamuoju akordu tapusiose draugiškose krepšinio varžybose su mokyklos auklėtiniais.

Pasižiūrėti šių rungtynių į mokyklos sporto salę sugūžėjo didelis būrys savo mokyklos rinktinės krepšininkus palaikančių mokytojų ir mokinių. Varžybose netrūko gražių akimirkų, taiklių metimų ir sportinio pykčio, o rungtynes rezultatu 43:65 draugiškai nusiteikę laimėjo „Merkurijaus“ krepšininkai. Daug juoko sukėlė mokyklos socialinio pedagogo Justino Pranckevičiaus (o taip pat ir krepšinio klubo „Merkurijus“ nario) perėjimas žaisti į savo auklėtinių komandą.

Nugalėtojų taurę gavę „Merkurijaus“ krepšininkai, atsidėkodami už galimybę dalyvauti šiame renginyje, ją perdavė mokyklos auklėtinių komandai. Mokykloje likusi taurė visada primins apie šią gražią akciją ir  rungtynes tarp mokyklos rinktinės ir „Merkurijaus“ krepšinio klubo.

Mokinių gretose geriausiai pasirodė Paulius Adomaitis įmetęs 13 taškų, o taip pat Robertas Baranovskis prisidėjęs 12 ir Albert Vlasov pelnęs 11 taškų. Svečių komandoje Marius Verikas pelnė 15 taškų,  Edvardas Rudis 14, o Valerij Rybak,  Mindaugas Mikaliūkštis ir Eligijus Ašmena po 12 taškų.

 

 

Krepšinio klubas „Merkurijus“ dėkoja Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklai už kvietimą dalyvauti šiame renginyje ir džiaugiasi prisidėjęs prie mokyklos tikslų, skatinti jaunimą sportuoti ir gyventi sveikai.

 

 

Parengė merkurijus.eu

Atnaujinta Šeštadienis, 26 Kovas 2011 21:29
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis