Merkurijus toliau kovoja dėl Mažosios taurės PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 24 Kovas 2011 14:24

„Merkurijus BORGA” VKL Iššūkio lygoje kovoja dėl Mažosios taurės ir atkrintamosiose įveikė pirmąjį varžovą – Paroc ekipą.

Pirmose rungtynėse, kurios vyko kovo 9 dieną, „Merkurijaus“ ekipa po atkaklios kovos  išplėšė pergalę ir į antrasias rungtynes nusinešė 4 taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių turėję 6 taškų deficitą, „Merkurijus BORGA“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje susiėmė ir ne tik pavijo varžovus, bet ir laimėjo rungtynes 4  taškų skirtumu (70:74). Šiose rungtynėse prie pergalės labiausiai prisidėjo Mindaugas Anisimovas (26 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 32 balų naudingumas) ir Laurynas Skapas (13 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 20 naudingumo balų).

Antrajame komandų susitikime (kovo 23 dieną) taip pat buvo tikėtina atkakli kova, tačiau atkakli ji buvo tik pirmąją rungtynių pusę – po dviejų kėlinių 38:39 „Merkurijaus“ naudai. Tačiau kitoje varžybų dalyje „Merkurijus“ paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nebepaleido. Dažnai klystantys varžovai leido pelnyti lengvų taškų ir „Merkurijus BORGA“ šiose rungtynėse šventė pergalę rezultatu 84:98. Rungtynėse net penki „Merkurijaus“ krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių (Laurynas Skapas 24 taškai, Valerij Rybak 19 taškų, Mindaugas Anisimovas 18 taškų, Visvaldas Ašmena 12 taškų ir Marius Verikas 11 taškų.