Startavo Elektrėnų krepšinio lyga PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 06 Gruodis 2010 21:48

Pagaliau startavo ilgai laukta „Elektrėnų krepšinio lyga“. Lygoje šiais metais varžosi 6 komandos – „Elektrėnų Sporto Centras“, „Merkurijus Borga-TRIOBET“, „SK Centauras-2“, „Versmė“, „Vievio žiedas“ ir „Žasliai“. Pirmajame lygos etape komandos tarpusavyje susitiks 2 kartus ir varžysis dėl patekimo į atkrinktamasias.

Šį šeštadienį (12-04) Elektrėnų sporto, turizmo  ir pramogų centre įvyko pirmojo rato pirmasis etapas. Pirmose rungtynėse susitiko salės šeimininkų „Elektrėnų SC“ ir svečių iš Kaišiadorių rajono „Žaslių“ miestelio komanda. Pirmoje susitikimo dalyje kiek geriau sekėsi svečių komandai - nors pirmąjį kėlinuką abi ekipos nenusileido viena kitai, tačiau po dviejų kėlinių „Žaslių“ komandai pavyko išlaikyti susikrautą penkių taškų pranašumą. Antroje varžybų pusėje „Elektrėnų SC“ komanda susiėmė, atrado savo žaidimą ir neleido varžovams išsivežti pergalės. Galutinis varžybų rezultatas 75:65.

Antrose rungtynėse jėgas teko išbandyti Elektrėnų Versmės gimnazijos vaikinų rinktinei ir „Vievio žiedo“ komandai. Pirmąjį ketvirtį puikiai sužaidę jaunieji krepšininkai iš karto įsiveržė į priekį, tačiau dar po dešimties minučių „Versmės“ komanda turėjo tik 4 taškų pranašumą. Antrąją rungtynių dalį vyko permaininga kova, tačiau ne itin varžybiškai nusiteikę „Vievio žiedo“ žaidėjai paleido žaidimą iš savo rankų ir po varžybų rezultatas švieslentėje skelbė 71:65 „Versmės“ ekipos pergalę.

Trečiajame šeštadienio susitikime dėl pergalės varžėsi „Merkurijaus Borga-TRIOBET“ ir „SK Centauro-2“ ekipos. Pirmoji rungtynių pusė žadėjo intriguojančią kovą (po dviejų kėlinių 48:44 „Merkurijaus“ naudai), tačiau trečiajame ketvirtyje „Merkurijaus“ ekipa „šovė į priekį“ ir „SK Centauro-2“ nariai nebesugebėjo pavyti nutolusių varžovų. Po keturių kėlinių rezultatas 100:70.

Kitą šeštadienį (12-11) tarpusavyje kovos: