Ketvirtoji pergalė C lygoje PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 06 Gruodis 2010 12:34

Sekmadienio vakare (12-05) „Merkurijus TRIOBET” ekipa sužaidė šeštasias VMKS C lygos varžybas. Šiose rungtynėse „Merkurijus“ susitiko su priešpaskutinėje grupės turnyrinės lentelės vietoje esančia „Kuršėnų“ komanda.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo gana vangiai. Keletą pirmųjų rungtynių minučių nei viena komanda nepelnė taškų, tačiau vėliau „Merkurijus TRIOBET“ žaidėjai nugalėjo startinį jaudulį ir įsijautė į žaidimą. Greitos atakos leido pelnyti nemažai taškų ir varžovus palikti toli už nugarų. Po pirmojo kėlinio – 4:20. Antrajame kėlinyje į aikštelę išbėgo ne startinio penketo žaidėjai, kuriems nors ir mažesniu skirtumu, tačiau vistiek pavyko laimėti kėlinuką ir sužaidus pusę rungtynių „Merkurijus TRIOBET“ jau turėjo 23 taškų pranašumą (24:47). Trečiajame ketvirtyje „Merkurijaus“ krepšininkai tęsė pirmoje rungtynių pusėje pradėtą darbą - trys taiklūs tritaškiai iš eilės leido ir toliau didinti pranašumą. Rungtynių baigtis jau buvo aiški, todėl ketvirtais kėlinukas teliko kaip formalumas. Varžybas „Merkurijus TRIOBET“ laimėjo rezultatu 51:96.

Šiose rungtynėse naudingiausiais žaidėjais tapo Denisas Oliferas, surinkęs 17 naudingumo balų ( 16 taškų, pataikyti 8/10 dvitaškių, 5 perimti kamuoliai) ir Paulius Šermukšnis, surinkęs 16 naudingumo balų (12 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Komandos vadovas Rytis Stiklius džiaugėsi dar viena iškovota pergale: „Kadangi mūsų tikslas patekti į stipriausiųjų divizioną, ši pergalė mums buvo reikalinga. Dabar laukia penktadienio dvikova su grupės lyderiais, ir tai bus puiki puiki galimybė pasitikrinti prieš lemiamas rungtynes su „Baltų tinklo“ ekipa. Taip pat norėčiau pagirti Martyną Navicką, kuris šiandien sužaidė tikrai neblogai, ir palinkėti jam tokį žaidimą demonstruoti ateityje.“