Apmaudi nesėkmė PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 30 Spalis 2010 00:06

Šią savaitę jau antrąjį kartą „Merkurijaus“ ekipai teko varžytis krepšinio aikštelėje. Penktadienį (10-29) buvo sužaistos dar vienos rungtynės, kuriose „Merkurijus TRIOBET“ susitiko su C lygos varžove „SK Kilk – paskoliukas.lt“ komanda.

Jausdami stiprų norą ir šįmet įveikti šią ekipą, nuo pat pirmųjų susitikimo minučių „Merkurijaus“ vyrai buvo kovingai nusiteikę ir neleido varžovams suabejoti savo jėgomis. Greitas puolimas ir taiklūs metimai bei varžovų klaidos leido „Merkurijus TRIOBET“ komandai nutolti ir po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 9:19 svečių naudai. Įsiveržę į priekį „Merkurijaus“ vyrai ir toliau sėkmingai dėliojo atakas, tačiau įpusėjus antrajam kėlinukui, tarsi patikėję, kad žaisti nebus taip jau ir sunku, paleido vadeles ir varžovai netruko prisivyti. Po dviejų kėlinių – 27:29. Po ilgosios petraukos abi komandos žaidė panašų žaidimą – dažnai klysdamos ir mažai jėgų atiduodamos gynybai atakavo varžovų krepšius ir tik dėka taiklesnių „Merkurijaus“ žaidėjų metimų, trečiąjį rungtynių kėlinį „Merkurijus TRIOBET“ laimėjo 3 taškais (13:16). Paskutinįjį ketvirtį nė viena komanda nenorėjo nusileisti ir žūtbūt siekė pergalės. Kelios puikiai suregztos atakos leido „SK Kilk – paskoliukas.lt“ ekipai išlyginti rezultatą (54:54) ir nuo tos akimirkos aikštelėje užvirė tikra kova. Rungtynių baigtis nebuvo aiški iki pat kėlinio pabaigos, tačiau trijų taškų  pranašumą įgijusi priešininkų komanda puikiai apsigynė ir neleido „Merkurijui“ įmesti taip reikalingų taškų. Galutinis varžybų rezultatas 66:63.

Naudingiausi šiose varžybose buvo: 16 taškų įmetęs Darius Petrulaitis (10 naudingumo balų, 2 atkovoti kamuoliai), 11 taškų pelnęs Visvaldas Ašmena (11 naudingumo balų, 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai) ir Denisas Oliferas, varžybose surinkęs 9 taškus (7 naudingumo balai, 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Po varžybų pakalbintas komandos vadovas Rytis Stiklius apgailestavo, jog komanda pralošė paskutinėmis rungtynių akimirkomis: „Tikiuosi, jog šis pralaimėjimas bus kaip šaltas dušas, kuris išeis komandai į naudą. Praeitą sezoną komandos lyderiu buvęs Paulius Šermukšnis dar nėra atsigavęs po traumos, todėl jo žaidimas ateityje tik gerės ir tai mums bus stipri paspirtis. Tikimės atsigriebti sekančiose rungtynėse prieš „Aukštaitijos langų“ ekipą.