Išvargta pergalė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 18 Spalis 2010 22:27

Pirmadienį (10-18) buvo sužaistos pirmosios „Sostinės C“ lygos varžybos. S. Stanevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje „Merkurijus TRIOBET“ susitiko su iš praeito sezono pažįstama „Prelude force“ ekipa.

Pirmąjį kėlinį abi komandos nenorėjo nusileisti viena kitai ir pamažu rinkdamos taškus judėjo į priekį. Tačiau „Merkurijus TRIOBET“ vyrai vis dėlto buvo šiek tiek pranašesni ir pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 23:19. Antrąjį kėlinį vaizdas aikštelėje nesikeitė – komandos ir toliau žaidė tokį patį žaidimą, rinko taškus ir po dviejų kėlinių rezultatas 34:42 „Merkurijus TRIOBET“ naudai. Po ilgosios petraukos „Prelude force“ komanda tarsi įgijo antrąjį kvėpavimą. Priešininkų komanda pradėjo agresyviau pulti ir tai pasiteisino – trečiąjį kėlinį į „Merkurijus TRIOBET“ krepšį įmetė 21 tašką. Tuo tarpu „Merkurijaus“ komandos žaidėjai niekaip nesugebėjo atrasti savo vietos aikštelėje ir vangus puolimas, lydimas netaiklių metimų iš po krepšio, bei prasta gynyba lėmė, jog po trijų kėlinių rezultatas tapo 55:51 varžovų naudai. Keletą ketvirto kėlinio minučių nei vienai komandai nepavyko įmesti taškų, tačiau pasinaudojęs „Prelude force“ paimta minutės petraukėle „Merkurijus TRIOBET“ ekipos treneris A. Umbrasas padarė išvadas ir sustygavo komandos žaidimą. „Merkurijaus“ vyrai atrado savyje jėgų užpulti varžovų krepšį ir įmetė 16 taškų, o puiki ketvirtojo kėlinuko gynyba varžovams teleido įmesti tik 2 taškus. Galutinis varžybų rezultatas 57:67 „Merkurijus TRIOBET“ naudai.

Rezultatyviausiai „Merkurijus TRIOBET“ gretose sužaidė tik šiemet prie komandos prisijungę Laurynas Skapas (18 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 19 naudingumo balų) bei Denisas Oliferas (9 taškai, 11 naudingumo balų) ir antrąjį sezoną komandoje „Merkurijus“ žaidžiantis Darius Petrulaitis (15 taškų, 8 naudingumo balai).

Po varžybų pakalbintas komandos vadovas R. Stiklius kalbėjo, „Kad vienintelis geras dalykas šios dienos rungtynėse tai, jog sugebėjome išsikapstyti ir laimėti. Ko gero, meškos paslaugą padarė tai, jog šią komandą pernai nugalėjome ir daugelis žaidėjų tikėjosi lengvos pergalės šiandien. Labai džiaugiuosi, jog iškovojome pirmuosius turnyrinės lentelės taškus ir jei norime pasiekti bent jau panašų rezultatą kaip pernai, į visus savo varžovus privalome žiūrėti su pagarba ir atiduoti visas jėgas aikštelėje.“

 

Parengė merkurijus.eu

Atnaujinta Pirmadienis, 18 Spalis 2010 22:37
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis