Trenerio debiutas pažymėtas nesėkme PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 07 Spalis 2010 23:15

Ketvirtadienį (10-07) buvo sužaistos pirmosios naujojo sezono draugiškos rungtynės. “Merkurijus” priešininkų salėje pralaimėjo “Rybvalda-Scan Technika” komandai rezultatu 56:76.

Šiose varžybose pirmą kartą prie ,,komandos vairo” stojo naujasis komandos treneris Arūnas Umbrasas, kuriam šios varžybos buvo tikrasis susipažinimas su komandos narių žaidimo stiliumi, todėl varžybų rezultatas nebuvo itin svarbus. Svarbiausiais varžybų uždaviniais tapo derinių pritaikymas rungtynių metu ir naujųjų komandos veidų pasirodymas aikštelėje.

Nors šiose varžybose ir nebuvo komandos lyderių, pirmąją rungtynių pusę komandos žaidimas buvo labai sklandus ir naujokai Denisas Oliferas bei Laurynas Skapas puikiai įsiliejo į greitą komandos žaidimo tempą. Per pirmąjį kėlinį abi komandos įmetė po lygiai taškų (16:16), o pasibaigus antrajam kėliniui “Merkurijus” įgijo vieno taško pranašumą (33:32). Po ilgosios pertraukos, komandoms apsikeitus aikštelės pusėmis, “Merkurijaus” treneris pradėjo dažniau daryti keitimus ir į aikštelę išleido visus į rungtynes susirinkusius žaidėjus, norėdamas kiekvienam komandos nariui suteikti progą parodyti ko jis vertas. Tokia taktika nebuvo naudinga varžybų rezultatui ir trečiąjį kėlinį “Merkurijus” pralaimėjo rezultatu 11:22 (bendras varžybų rezultatas po trijų kėlinių 44:54). Ketvirtąjį kėlinį komandų žaidimas stipriai nepakito, “Merkurijus” pataikė vis mažiau taiklių metimų, o priešininkų ekipa nepraleido progos “Merkurijaus” krepšininkų  klaidas paversti taškais. Po keturių kėlinių rezultatas 54:74 “Rybvalda-Scan Technika” naudai.

Nepaisant tokio rezultato, tiek komandos treneris A. Umbrasas, tiek komandos vadovas R. Stiklius buvo patenkinti komandos žaidimu ir pasak komandos vadovo: “Svarbu laimėti tada, kai pergalės bus tikrai reikalingos, o ne draugiškų rungtynių metu, o šios rungtynės nors ir pralaimėtos, tačiau buvo ypač naudingos komandai.”

 

Kitos draugiškos rungtynės jau šį sekmadienį (10-10) Vilniaus “Vingio” sporto salėje, kurioje “Merkurijaus” komandą pasitiks “WWIAFTM” ekipa.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 07 Spalis 2010 23:29
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis