Tragedijų savaitė PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 06 Kovas 2012 00:18

Krepšinio dievas Kiulemiaja per pastarąją savaitę pirmąją „Merkurijaus“ komandą nubaudė net du kartus.

Pirmiausia – apie nieko nestebinančią lengvą pergalę prieš „Normaliok“ Vilniaus krepšinio lygos „B“ grupėje, vasario 25 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ užtikrintai laimėjo visus keturis kėlinius ir priešininkams nepaliko nė mažiausios vilties. Nors treneris Justas Černiauskas rungtynėmis liko nelabai patenkintas, pergalė yra pergalė ir nugalėtojų niekas neteisia. Taigi, „Merkurijus Borga – TRIOBET“ pergalių lentelėje atsirado dar vienas mums naudingas rezultatas – 78:51. Tomas Jasiulis surinko 26 naudingumo balus, įmetė 23 taškus, atkovojo 13 kamuolių. Laurynas Ralys pridėjo 20 taškų.

Vasario 29 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ Vilniaus krepšinio sąjungos „B“ lygoje susitiko su „Brazylija-Ego forte“. Čia viskas klojosi atvirkščiai, nei pastarosiose rungtynėse. Didžiąją rungtynių dalį vaidelis buvo gan apgailėtinas. Dauguma merkurijiečių buvo išblyškę ir virpėjo kaip drebulės – greičiausiai pasijuto kovojantys su LKL lygio komanda. Apgailėtinas žaidimas atnešė apgailėtiną rezultatą. Nelaimėję nė vieno kėlinio mūsiškiai nuleidę galvas pripažino priešininkų pranašumą – 85:67. Reiktų paminėti, kad kai kurių žaidėjų pasitikėjimas savimi žlugdo komandinį žaidimą ir atima bendrą paskatą nugalėti. Pirštais nebadysime, viską puikiai byloja statistika. Tačiau kitą kartą, stojus prieš stiprų varžovą, derėtų mąstyti apie naudą visai komandai ir perdavimus, o ne apie apgailėtiną bandymą pagerinti savo statistiką.

Liūdna, tačiau kovo 3 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ vėl patyrė nesėkmę. Kaip visuomet, su „Kažkur matyti“ rungtynės buvo įtemptos ir įdomios. Po dviejų kėlinių svečiai įgijo 8 taškų pranašumą, tačiau trečiame kėlinyje šis ištirpo, o ketvirtame rezultatas dažnai svyravo į abi puses. Likus keliolikai sekundžių iki rungtynių pabaigos „Merkurijus Borga – TRIOBET“  pirmavo 1 tašku. Buvo priimtas sprendimas užspausti silpnąją priešininkų grandį H.Šimkų šiam vos gavus perdavimą. Tačiau likus 3 sekundėms pastarasis iš streso ir sutrikimo paleido kreivą kablį į „Merkurijaus“ krepšį. Netikėtai kamuolį sugriebęs A.Maldūnas paskutinę akimirką „įsuko“ lemtingą dvitaškį, atėmusį iš mūsų taip trokštamą pergalę. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ treneris Justas Černiauskas buvo labai nusivylęs. Jo nuomone, pergalę lėmė nepataikyti svarbūs baudų metimai ir puikus patyrusio T.Keršio žaidimas. Mūsiškių gretose puikiai pasirodė Mindaugas Žilinskis, sumetęs net 9 iš 13 tolimų metimų.