Dar dvi pergalės PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 28 Vasaris 2012 00:59

Penktadienį, vasario 24 dieną, abi „Merkurijaus“ krepšinio klubo komandos iškovojo po užtikrintą pergalę.

Pirmiausia – apie stipresniųjų mūšį. Tai „Merkurijus Borga – TRIOBET“ susitikimas su „Normaliok“ namų aikštėje. Priešininkai nepateikė jokių staigmenų ir iki didžiosios pertraukos „Merkurijus Borga – TRIOBET“ komanda jau buvo susikrovusi 11 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje skirtumas toliau didėjo ir galiausiai buvo iškovota dar viena graži pergalė – 78:51. Kaip jau įprasta, priešininkai niekaip nesulaikė Tomo Jasiulio. Pastarasis surinko 26 naudingumo balus, įmetė 23 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Laurynas Ralys pridėjo 20 taškų. Priešininkų gretose dėl mūsų stengėsi Tadas Markilevičius, gavęs net 2 technines pražangas. Tačiau geraširdis Jonas Skliuzmantas negalėjo į tokį dalyką žvelgti ramiai ir taip pat atsidėkojo technine pražanga.

Kiek silpnesni, bet ne mažiau ryžtingi „Borga-Merkurijus 2“ tą patį vakarą išvykoje stojo prieš „Ginio pajėgos“ vyrus. Antroji „Merkurijaus“ ekipa žaidė be savo lyderio Renato Bliuvo, tačiau priešininkų nepabūgo. Kaip ir stipresnieji broliai, merkurijiečiai neleido priešininkams laimėti nė vieno kėlinio. Rungtynių viduryje dar buvo galima nerimauti dėl jų baigties. Tačiau trečiajame kėlinyje viskas galutinai išsisprendė, priešininkai iš nevilties nuleido rankas ir mūsiškiams tereikėjo savo malonumui pralakstyti likusį laiką. Rungtynių rezultatas – 57:83. Pagalius į varžovų ratus visą rungtynių laiką kaišiojo Visvaldas Ašmena, surinkęs net 37 naudingumo balus ir pelnęs 21 tašką (11/12 baudų metimų). 20 taškų pridėjo Evaldas Jonkus, 18 – Valerij Rybak.