Senienos ir naujienos PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 03 Vasaris 2012 03:35

Trumpa kelių pastarųjų rungtynių apžvalga.

 

 

Pirmiausia – trumpai apie dvejas, jau beveik pamirštas, „Merkurijus Borga – TRIOBET“ rungtynes. 2012 01 24 VMKS „B“ lygoje buvo sugadinta nuotaika „Krituliams“. Rungtynės labiau priminė treniruotę, nuo pradžios iki galo vyravo gera nuotaika, ir buvo iškovota lengva pergalė – 82:63. Prie jos labiausiai prisidėjo Vaidas Kacevičius, įmetęs 26 taškus. Laurynas Ralys pridėjo 22 tšk. 2012 01 27 Vilniaus krepšinio lygoje buvo sumaitotas ir po aikštelę ištąsytas „SK Meškos“ klubas. Namų aikštėje merkurijiečiai žaidė užtikrintai, o svečiai jokių netikėtumų nepateikė. Rungtynių rezultatas – 92:88. Šįkart labiausiai išsiskyrė Laurynas Ralys – 42 naudingumo balai, 32 taškai, 12 atkovotų kamuolių. Andrius Palionis su Modestu Uliavičiumi pridėjo po 12 taškų.

 

2012 02 01. Ši data ilgai kels pyktį mūsų gerbėjams ir patiems žaidėjams. Liūdna, tačiau ji simbolizuoja ne „padovanotą“ pergalę, o patiektą ant lėkštutės ir pabarstytą šokolado drožlėmis. Gal taip nutiko dėl trenerį Justą Černiauską į patalą paguldžiusios ligos, gal dėl kitų faktorių. Šį klausimą paliksime krepšinio specialistams. Verčiau peržvelkime faktus. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ leido varžovams įmesti net 89 taškus. Rungtynių viduryje rezultatas buvo siaubingas – 55:28. Įdomiausia tai, kad visiškai po traumos atsigavęs ir padėtį galėjęs gelbėti senbuvis snaiperis Mindaugas Žilinskis aikštelėje praleido vos minutę. Dėl neaiškių aplinkybių mažiau pasireikšti gavo ir Modestas Ulevičius, galintis puikiai pakeisti beveik bet kurį komandos draugą bei dažnai „iššaunantis“ reikiamą akimirką. Nors rungtynių nemačiau, nes įsitikinęs pergale drybsojau bare, rezultatai bruka išvadą, kad J.Černiauskas komandai reikalingas kaip gyvybės šaltinis. Taigi, Justai, sveik, nekantriai laukiam sugrįžtančio.

 

2012 02 02 „BORGA – Merkurijus 2“ trečią kartą susitiko su „BC Salininkai“. Nors šįkart priešininkų milžinas A.Kovalevski buvo pristabdytas (atkovota dvigubai mažiau kamuolių ir įmesta 6-10 taškų mažiau nei ankstesnėse tarpusavio rungtynėse), pergalės tas neatnešė. Merkurijiečiai per daug dėmesio skyrė didžiajam žmogui ir pamiršo, kad įmesti sugeba ir kiti „ BC Salininkai“ atstovai. Didžiausią žalą šįkart padarė ir netikėtumą pateikė Darius Bukelis, įmetęs 23 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Mūsiškių statistika tikrai nedžiugina – vos 1 tritaškis iš 14, dvitaškių ir baudų metimų pataikyta vos pusė. Norisi pagirti Mindaugą Mikaliūkštį, puikiai stabdžiusį priešininkų aukštaūgį, neleidusį mesti iš patogių padėčių ir sukaupus jėgų likučius puolime pataikiusį abu metimus iš vidutinio nuotolio.

 

Parengė Lukas Vilkončius

Merkurijus.eu

Atnaujinta Penktadienis, 03 Vasaris 2012 03:43
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis