„BORGA – Merkurijus 2“ savaitgalis PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 24 Sausis 2012 15:53

Penktadienį, sausio 20 d., „BORGA – Merkurijus 2“ namuose susitiko su „KK Splainas“.

Svečiai jokių netikėtumų nepateikė, nelaimėjo nė vieno kėlinio ir patyrė skaudų pralaimėjimą, prilygstantį smūgiui į paslėpsnius – 115:63. Didžiausią žalą varžovas, kaip jau įprasta, darė Renatas Bliuvas – 31 naudingumo balas, 28 taškai, 5 rezultatyvūs perdavimai. Jam talkino Evaldas Jonkus – 22 taškai ir Valerij Rybak – 19 taškų, 12 atkovotų kamuolių.

Pirmadienį, sausio 23 d., „BORGA – Merkurijus 2“ atvyko į svečius pas „BC KSP – Biržų alus“. Pastarieji kartą jau sutrypė „Merkurijaus“ rūtų vainikėlį, todėl antra dvikova buvo dvigubai emocingesnė, pergalė reikalingesnė. Nors alaus mėgėjai rungtynes pradėjo geriau ir po pirmo kėlinio pirmavo 5 taškais, „BORGA – Merkurijus 2“ vyrai nepasidavė ir po rimtos kovos pelnytai šventė pergalę – 66:78. Šįkart merkurijiečių gretose sužibėjo Valerij Rybak, surinkęs 36 naudingumo balus, įmetęs 26 taškus ir atkovojęs 19 kamuolių.