Antrą kartą palaužti Trakai PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 06 Sausis 2012 16:35

Sausio 5 d. „Merkurijus-Borga TRIOBET“ svečiuose įveikė „Trasalis-Trakai Resort & SPA”.

Nors merkurijiečiai žaidė ne savo aikštelėje, dėl pergalės pernelyg stengtis nereikėjo. Kadangi priemiesčio komanda „B“ grupėje silpniausia, svečiai galėjo žaisti gan atsipalaidavę. Užtikrintai renkant taškus po dviejų kėlinių „Merkurijus-Borga TRIOBET“ jau turėjo užtikrintą persvarą – 23:32. Vandens kurortų mėgėjai dar bandė gelbėtis ir sukaupę visas jėgas trečią kėlinį laimėjo 2 taškų skirtumu. Deja, tuo trakiečių pasirodymas ir baigėsi. Ketvirtajame kėlinyje merkurijiečiai užsitikrino gan lengvą pergalę. Rungtynių rezultatas – 61:74. Rungtynių didvyriai: Andrius Palionis – 18 naudingumo balų, 13 taškų; Egidijus Šlaustas – 12 atkovotų kamuolių; Tomas Jasiulis – 20 taškų. Tai antra „Merkurijaus“ pergalė prieš karaimų miestelio atstovus.