Nesėkmės, sėkmės ir kalėdinės svaigalų akcijos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 21 Gruodis 2011 12:49

Per pastarąją savaitę „Merkurijus Borga – TRIOBET“ susitiko su trimis varžovais.

Gruodžio 12 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ susitiko su „Premmier“ vyrais. Nors netikėtai, aikštės šeimininkai įstengė pasipriešinti. Pirmas kėlinys buvo sužaistas apylygiai, o antrajame pasipylė merkurijiečių klaidos. Rungtynėms įpusėjus 43:36 pirmavo namų komanda. Paskutinius du kėlinius komandos žaidė apylygiai ir sutrikusiems „Merkurijaus“ atstovams niekaip nepavyko stoti į vėžes ir pasivyti keliais taškais atitolusius priešininkus. Lėtesni, žemesni „Premmier“ krepšininkai sučiupo net 34 atšokusius kamuolius, 9 pranokdami svečius ir galiausiai išplėšė pergalę. Rungtynių rezultatas – 77:72. „Merkurijaus Borgos – TRIOBET“ gretose dėl pergalės labiausiai stengėsi: Karolis Murauskas (21 naudingumo balas, 6 rezultatyvūs perdavimai) ir Tomas Jasiulis (17 taškų).

Gruodžio 16 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ namuose susitiko su viena silpniausių grupės komandų VKL lygoje – „Hansa Teleradijo kompanija“. Iš pradžių svečiai dar priešinosi ir pirmą kėlinį laimėjo poros taškų skirtumu. Tačiau stebuklas neįvyko, aikštės šeimininkai pamažu įgavo įprastą tempą ir prasidėjo priešininkų triuškinimas. Tomas Jasiulis be didesnių pastangų rinko taškus varžovų baudos aiktelėję (27 naudingumo balai, 27 taškai), Tomas Gineitis iš patogiausių įmanomų padėčių sumetė net 7 tritaškius metimus iš 9 (26 naudingumo balai, 27 taškai), o Laurynas Skapas pabarstė pergalės pyragą šokoladu atkovodamas 10 kamuolių. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ beveik dvigubai pranoko varžovą naudingumu ir džiaugėsi lengva pergale – 92:62.

Gruodžio 18 d. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ į svečius priėmė Vilniaus krepšinio sąjungos „B“ lygos kolektyvą „Tikroji sauga-MB legal“. Greičiausiai dėl gausių kalėdinių svaigalų akcijų ir linksmo savaitgalio, merkurijiečiams teko pripažinti varžovų pranašumą. Nors po nesėkmingos pirmos rungtynių pusės trečias kėlinys buvo laimėtas ir širdyse vėl įsižiebė viltis, pasiekti pergalę to buvo per mažai. „Merkurijui Borgai – TRIOBET“ teko paleisti iš rankų dar vieną reikalingą pergalę 52:63. Nors šįkart varžovas pasitaikė stiprus, tačiau, kaip byloja vos 11 taškų skirtumas, tikrai įveikiamas. Pritrūko tik trupučio noro ir pastangų.

Vilniaus krepšinio sąjungos „B“ lygoje „Merkurijus Borga – TRIOBET“ po pastarosios nesėkmės atsidūrė 4 vietoje su 5 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais.

Vilniaus krepšinio lygoje sekasi geriau. Čia patirti tik 2 pralaimėjimai ir iškovotos 8 pergalės. Dar vienas sunkus susitikimas laukia sausio mėn. 21 d. su „Kažkur matyti“ ekipa. Jei nebebus netikėtų smūgių į paslėpsnius ir etapas baigsis sklandžiai, šios rungtynės greičiausiai lems tolesnius varžovus kitame ture.