Po sunkaus savaitgalio... PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 13:24

Sekmadienį, gruodžio 4 d. Merkurijus Borga – TRIOBET namuose susitiko su VU TVM.

Po audringo savaitgalio merkurijiečiai, žengė į aikštę vis dar maloniai apsvaigę. Pirmoje rungtynių dalyje aikštelėje galima buvo įžvelgti kerlingo, skvošo, stalo teniso elementų, kuriuos nesėkmingai bandyta pritaikyti krepšinyje. Salės šeimininkai dvitaškius metė tik 34 procentų taiklumu, nepataikė 10 baudų metimų ir padarė 21 klaidą (dvigubai daugiau už varžovus). Po ilgosios pertraukos sumažėjo etilo alkoholio koncentracija smegenyse  bei kraujagyslėse ir proporcingai šiam veiksniui didėjo merkurijiečių našumas. Nors buvo laimėtas tik 4-as kėlinys (27-14), tačiau to pakako šeimininkams naudingai rungtynių baigčiai (67-65). Savaitgalį mažiausiai šėlo: Tomas Jasiulis (25 naudingumo balai, 23 taškai, 14 atkovotų kamuolių), Modestas Ulevičius (18 naudingumo balų, 19 taškų) ir Tomas Gineitis (13 naudingumo balų, 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai).