E. Šlaustas – aukso kalvis vargdienių kaime PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 04 Gruodis 2011 22:23

Trečiadienį, lapkričio 30 d. Merkurijus Borga-TRIOBET per plauką nepadovanojo pergalės to nė iš tolo nevertai komandai.

Pasak klubo vadovo R.Stikliaus: „Kuo silpnesni varžovai, tuo prasčiau žaidžiame.“ Stebėję Merkurijaus Borgos-TRIOBET ketvirtadienio susitikimą svečiuose su Kritulių vyrais dėl to tikrai nesiginčytų. Rungtynių pradžioje kamuolys kaip užburtas „nelindo“ į lanką, žaidimas nesirišo, įprasta tvirta gynyba sušlubavo. Kai pirmas kėlinys baigėsi net 12 taškų skirtumu Kritulių naudai (23-11) ir merkurijiečių trenerį J.Černiauską ištiko lengvas mikroinfarktas, šiokios tokios išvados vis dėlto buvo padarytos. Pamažu lopant skyles gynyboje, pavyko kompensuoti pro šalį skriejančius metimus ir varžovai paleido iš rankų pergalę. Galutinis rezultatas – 60-64 Merkurijaus naudai.

Ko gero vienintelis „pergalės kalvis“ šįkart buvo nemažai patirties turintis Egidijus Šlaustas, neseniai įstojęs į merkurijiečių gretas. Egidijus nepalūžo sunkiausiomis akimirkomis ir narsiai vedė komandą pergalės link (14 naudingumo balų, 15 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai). Tikimės, kad aikštelės senbuvio patirtis padės Merkurijui žaisti stabiliau ir ramiau.

Antroji komanda, Borga-Merkurijus 2, tą pačią dieną svečiuose susitiko su Hansa Teleradijo kompanija 2 ekipa. Merkurijiečiai žaidė stipriausia sudėtimi, todėl per pirmus rungtynių kėlinius galima buvo išbandyti įvairias sudėtis, gynybą ir puolimo taktiką. Ketvirtame kėlinyje žaidimai buvo baigti ir priešininkai galutinai sutriuškinti. Galutinis rungtynių rezultatas – 79-61 Borgos-Merkurijaus naudai. Dėl pergalės, kaip jau įprasta, labiausiai stengėsi „Terminatorius“ Tadas Mockevičius (39 naudingumo balai, 22 taškai, 12 atkovotų kamuolių). Ir išradingasis Renatas Bliuvas (19 naudingumo balų, 19 taškų, 6 atkovoti kamuoliai). Abu lyderiai be jokio vargo rinko užtikrintus taškus arba stodavo prie baudų metimo linijos.