LAŠAS PO LAŠO PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 14 Lapkritis 2011 11:45

Penktadienį, lapkričio 11 d. Merkurijus Borga-TRIOBET namuose nokautavo CHAMPION kolektyvą.

Dėl nesuvokiamų priežasčių pirmus du kėlinius abi komandas buvo ištikęs kriptoninis sąstingis arba aikštelėje susidarė turbulencinis laiko sūkurys. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo vos 22-23 svečių naudai. Po ilgosios pertraukos abi ekipos padarė išvadas ir žaidimą paspartino. Nors po trečio kėlinio svečiai įgavo trijų taškų pranašumą, staiga užmestas merkurijiečių trenerio J.Černiausko klampus gynybos tinklas jiems buvo neįveikiamas ir namų komanda šventė eilinę pergalę (74-63). Dėl jos labiausiai stengėsi: Tomas Jasiulis (18 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 16 naudingumo balų), Laurynas Ralys (15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 25 naudingumo balai) ir Marius Verikas (15 taškų). Tai ketvirtoji Merkurijaus Borgos-TRIOBET pergalė VKL B lygoje.

Komandos treneris Justas Černiauskas po rungtynių sakė: "Raktas į pergalę buvo suintensyvinta gynyba antroje rungtynių pusėje bei pasisekęs komandos perrikiavimas po to, kai 5 pražangas gavo vienas pagrindinių komandos žaidėjų Tomas Jasiulis. Rungtynėse buvo sunku įsibėgėti, nes komanda kartu ilgai nesitreniravo ir susirinko dar gerai nesusižaidusi."