Įvairus savaitgalis Merkurijaus ekipoms PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 08 Lapkritis 2011 00:35

Savaitgalį abi Merkurijaus komandos sužaidė rungtynes abejose VKL lygose, kurių rezultatai buvo skirtingi.

Penktadienį, lapkričio 4 d. Merkurijus Borga – TRIOBET patyrė pirmą nesėkmę Vilniaus krepšinio B lygoje. Pirmame susitikime sutriuškinę SPA ekipą, svečiuose Merkurijaus vyrai į aikštę žengė per daug pasitikėdami savimi ir atsipalaidavę. Po pirmo kėlinio namų komanda įgijo aštuonių taškų pranašumą ir toliau sėkmingai jį didino. Galiausiai atsikvošėję svečiai padarė išvadas, ėmė kibiau gintis ir užglaistė spragas puolime. Deja, išvados buvo padarytos per vėlai. Nors ketvirtas kėlinys buvo laimėtas rezultatu 24-12, merkurijiečiams pritrūko kelių minučių išplėšti pergalę ir SPA komanda šventė pergalę (72-66). Merkurijaus Borgos – TRIOBET gretose šįkart pernelyg nepasižymėjo nieks. Dar vienas trūkumas – ankstesnes rungtynes puikiai sužaidęs Laurynas Skapas sporto reikalais išvyko į kaimyninę šalį ir savo komandai padėti negalėjo. Telieka tikėtis, kad šis pralaimėjimas atvers merkurijiečiams akis ir netrukus bus pamirštas kaip menkas nesusipratimas.

Komandos treneris Justas Černiauskas po rungtynių sakė: „Visiškai nenusiteikėme dvikovai ir buvome nubausti. Dar prieš rungtynes sakiau, jog negalime atsipalaiduoti ir patikėti, jog viskas klostytis taip pat lengvai, kaip ir pirmajame mače. Žinoma, varžovai gerai pataikė, bet čia nepasiteisinimas.“

Tą pačią dieną antras rungtynes sužaidė BORGA-Merkurijus 2 komanda. Kaip ir stipresnieji broliai, vyrai į aikštę žengė jau nugalėję. Deja, varžovai Dagos.lt nebuvo linkę dovanoti lengvos pergalės. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, o trečiajame svečiai jį persvėrė savo naudai (49-41). Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Tadas Mockevičius, pataikęs 3/3 tolimus metimus, 3/4 dvitaškius metimus, 5 baudų metimus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 37 naudingumo balus. Jam aktyviai talkino Mindaugas Mikaliūkštis, pelnęs 12 taškų, sugriebęs 6 atšokusius kamuolius ir surinkęs 15 naudingumo balų. Ketvirtą kėlinį laimėjusi skirtumu 22-1 namų komanda šventė antrą pergalę iš eilės.

Komandos vadovas Rytis Stiklius po varžybų kalbėjo: „Šiandien žaidėme be trijų pagrindinių žaidėjų, todėl tai labai jautėsi. Į varžybas atėjome visiškai nenusiteikę, todėl vos neprisijuokavome. Dėka neblogai sužaisto ketvirtojo kėlinio pavyko iškovoti pergalę.“