Gera pradžia - pusė darbo PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 22 Spalis 2011 16:10

Vakar, 2011.10.22 „Merkurijus BORGA - TRIOBET“ namuose žaidė pirmąsias Vilniaus krepšinio lygos rungtynes su „SPA“ ekipa.

Jau nuo pirmos akimirkos matėsi akivaizdus namų komandos pranašumas, todėl buvo išnaudota puiki proga pasiruošti sezonui, – išbandyti įvairius derinius ir penketus. Dėl pastarosios priežasties jėgas galėjo tausoti ir traumuotas Mindaugas Žilinskis, kuris tik dėl garbės žengė į aikštę kur paliko savo įprastą autografą – tritaškį (1/1). Nors pirmoje rungtynių pusėje „Merkurijaus BORGOS - TRIOBET“ mestus kamuolius lankas tiesiog „išspjaudavo“, fizikos dėsniai priešinosi neilgai ir galiausiai viskas stojo į savo vietas. Vos svečiams prisivijus ir atgavus pasitikėjimą savimi, iniciatyvos imdavosi ledlaužiai Laurynas Ralys, Tomas Jasiulis ir Jonas Skliuzmantas, kurie be vargo trypė ir blaškė net po kelis varžovus iškart. Rungtynių rezultatas – 88:62 „Merkurijaus BORGOS –TRIOBET“ naudai.

Šiose rungtynėse prie pergalės daugiausiai prisidėjo T. Jasiulis (14 atk., 34 naud.) ir L. Ralys (8 atk.,

33 naud.), susirinkę po 26 taškus.

Komandos treneris Justas Černiauskas po rungtynių kalbėjo: „Noriu pasveikinti savo komandą, kad po tokios sunkios sezono pradžios pagaliau pasiekėme pergalę. Tam tikrais momentais jau atrodėme neblogai, tačiau įgijus solidžią persvarą vistiek sugebėjome ją iššvaistyti ir teko ją kurti iš naujo. To tiesiog privalome išvengti. Puikiai žinome, kokie žaidėjai registruoti „SPA“ komandoje šiame sezone ir kitos varžybos, manau, bus nepalyginamai sunkesnės. Turime toliau išlikti susikaupę ir gerinti žaidimą treniruotėse, nes tiek gynyboje, tiek puolime dar neatrodome taip, kaip turėtume atrodyti. Tikiuosi, kad ši pergalė suteiks papildomo pasitikėjimo savo jėgomis ir pagaliau pradėsime tikėti savimi. Turime ir toliau kantriai dirbti“.

 

www.merkurijus.eu

Parengė Lukas Vilkončius

Atnaujinta Šeštadienis, 22 Spalis 2011 22:04
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis