Antroji nesėkmė Sostinės B lygoje PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 22 Spalis 2011 12:26

Spalio 20 dieną "Merkurijus Borga – TRIOBET" sužaidė antrasias Sostinės B lygos rungtynes ir patyrė antrąjį pralamėjimą.

 

Šaltinis: www.vmks.lt

 

Ne visai nusisekęs sezono startas aukštesnėje lygoje susiklostė "Merkurijaus Borga-Triobet" komandai. Savaitės pradžioje nusileidusi "Sadolin" vyrams, vakar jungtinė komanda skaudžią pamoką gavo iš dar vienų lygos debiutantų - "Tikroji sauga-MB legal" krepšininkų. Šių ekipų susitikimas baigėsi rezultatu 61:54.

Gerai gynėsi abi

Idealiai rungtynes pradėjęs "Merkurijus" susikrovė dviženklę persvarą, tačiau per anksti patikėjo sėkme. Jau po pirmosios pertraukėlės svečių žaidimo kreivė ėmė smukti žemyn, o varžovai netruko tuo pasinaudoti ir pasivijo. Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidimas susilygino ir paskutiniam kėlinukui žadėjo nemažą intrigą. Visgi taip nemanė patyrę "Tikrosios saugos" vilkai. Lemiamo ketvirčio metu jie čiupo varžovus už sprando ir iškovojo puikią pergalę.

Šiame susitikime nugalėtojų ekipoje sunkiai sustabdomas buvo Martynas Narkauskas, kurio sąskaitoje - 16 taškų. Tiek pat pelnė, tačiau dar ir 11 kamuolių atkovojo Robertas Retkus. Mindaugas Badaras įmetė 14 taškų.

"Merkurijų Borga-Triobet" į priekį tempė Jonas Skliuzmantas (16 tšk.) ir Laurynas Ralys (14 tšk.).

Paprašytas pakomentuoti pirmąsias B lygos rungtynes "Tikrosios saugos" ekipos vadovas M.Narkauskas buvo patenkintas debiutu: "Nors vakar trūko net 4 starto penketo žaidėjų, tačiau sužaidėme neblogai. Susirinkome vos 7-iese, tačiau taip mūsų komandoje dažniausiai ir būna, kad renkamės 7-8. Nepaisant to, pajėgėm nugalėti tikrai stiprius varžovus. Tikėjomes apylygių rungtynių, taip ir įvyko. Išties sunku žaisti prieš kur kas ilgesnį žaidėjų suolelį turinčius varžovus. Šiandien puikiai "sudirbo" mūsų zoninė gynybą, kuri buvo viena mūsų pergalės priežasčių".

"Manau, B lygoje bus daugiau lygiaverčių pajėgių komandų. Tačiau konkretesnius tikslus galėsime įvardinti dar po kelių rungtynių. Kol kas nedrąsiai mąstome apie aštuntuką. Rungtyniaujame jau 5 metus kartu, tad tai, manau, turės nemažai įtakos ir rezultatams", - sakė M.Narkauskas.

"Merkurijaus" treneris Justas Černiauskas ir šįkart puikiai suprato pralaimėjimo priežastis, tačiau optimizmo neprarado: "Rungtynes pradėjome labai neblogai, susikrovėme 12 taškų persvarą ir galvojau, kad pagaliau viskas bus gerai. Tačiau prasidėjus keitimams žaidimas subyrėjo ir puolėme labai sunkiai".

"Problemos kamavo tos pačios, kaip ir praeitame susitikime: lemiamais momentais neatkovojami kamuoliai, dar nejaučiame ritmo, kada turėtume žaidimą pagreitinti, o kada sulėtinti, neturime lygiaverčių keitimų. Laukiame, kol po traumos į žaidimą pilnavertiškai sugrįš Mindaugas Žilinskis, į treniruočių ritmą sugrįš Andrius Palionis, Modestas Ulevičius. Kol kas turime verstis tik su vienu įžaidėju ir, jeigu jam nesiseka, turime nemažai problemų puolime. Būtent tai atsitiko ir šiame mače, bet tai jau mūsų vidaus problemos".

"Po praeitų rungtynių turėjome vieną treniruotę ir stengėmės gerinti gynybą, kuria buvau labai nepatenkintas. Atrodo, kad šįkart gindamiesi atrodėme daug geriau. Jeigu toliau tobulėsime šioje srityje, galime pasiekti daug".

"Norėčiau šįkart išskirti Joną Skliuzmantą - žaidžiame šiuolaikinį krepšinį, kuomet ketvirtas numeris pastumiamas ant tritaškio, būtent šioje pozicijoje Jonas kolkas mane džiugina. Linkiu jam ir toliau tobulėti, o komandai - nenuleisti rankų. Svarbiausia, kad žinome, ką turime taisyti, ir tai padarysime", - ryžtingai kalbėjo "Merkurijaus" "smegenys" J.Černiauskas.

Atnaujinta Šeštadienis, 22 Spalis 2011 12:49
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis