Parama PDF Spausdinti El. paštas

Kviečiame tapti krepšinio klubo „Merkurijus“ rėmėjais!

Tai galite padaryti paskirdami iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Šis paramos būdas nereikalauja iš Jūsų jokių papildomų išlaidų ir Jums tereikia nurodyti, kad praėjusiais metais savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį norite paskirti krepšinio klubui „Merkurijus“.

Pervesti savo 2 procentų paramą galite keliais būdais:

1) Prašymą pervesti savo 2 procentų paramą Jūs galite pateikti toje Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (toliau –VMI),  kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate. Prašymo pervesti paramą blanką gausite pačiame VMI skyriuje.

2) Savo 2 procentų paramą taip pat galite pervesti užpildydami elektroninę prašymo formą, pateiktą VMI elektroninio deklaravimo sistemoje (toliau – EDS). Tereikia prisijungti prie EDS, užpildyti FR0512 formos prašymą ir jį pateikti.

3) Jeigu privalote pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pervesti 2 procentų paramą gali būti pateikiamas kartu su elektronine deklaracija. Užpildžius deklaraciją, dar reikėtų užpildyti formą FR0512 ir viską kartu pateikti VMI, naudojantis elektroninio deklaravimo sistema.

4) Taip pat, jeigu norite savo 2 procentų paramą paskirti krepšinio klubui „Merkurijus“, tiesiog susisiekite su klubo vadovu elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +37067701081 ir Jums bus pasiūlytas patogiausias būdas, pervesti savo 2 procentų paramą.

Prašymus pervesti 2 procentų paramą galima teikti iki gegužės 1 dienos.

 

Paramos gavėjo krepšinio klubo „Merkurijus“ rekvizitai:

VŠĮ Elektrėnų krepšinio klubas „Merkurijus“
Sabonių g. 12, Ėriškiai, Panevėžio raj. sav.
Klubo kodas 302329595
Bankas:  bankas Banko kodas: 70104
Sąskaitos numeris: LT

 

Krepšinio klubas „Merkurijus“ dėkoja visiems rėmėjams!

 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis