BORGA – Merkurijus 2 sezoną pradėjo pergale PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 17:30

Sekmadienio vakare Grigiškių vidurinėje mokykloje antroji "Merkurijaus" komanda sužaidė pirmasias šio sezono Vilniaus krepšinio lygos - DIREMTA Taurės rungtynes su "KK Splainas" ekipa.

"BORGA - Merkurijus 2" jau rungtynių pradžioje paimė iniciatyvą į savo rankas. Varžovų ekipos žaidėjai atrodė kiek pasimetę, todėl ''Merkurijaus'' krepšininkai iš karto pabėgo į priekį. Sužaidus penkias minutes rezultatas 5:19. Iki kėlinio pabaigos varžovai apmažino taškų deficitą iki dešimties taškų (22:32).

Antrajame ir trečiajame ketvirčiuose vėl dominavo "BORGA - Merkurijus 2" žaidėjai. Vedami E. Jonkaus ir bėgdami į greitą puolimą ''Merkurijaus'' žaidėjai pelnydavo lengvus taškus, o kibi gynyba priešininkų ekipai buvo sunkiai įveikiama. Po trijų kėlinių "BORGA - Merkurijus 2" turėjo 37 taškų pranašumą (44:81).

Rungtynių baigtis jau buvo aiški, tačiau paskutiniame kėlinyje grigiškiečiai neleido "Merkurijaus" žaidėjams dar padidinti skirtumo bei pelnyti 100 taškų.  Šią krepšinio dvikovą  "BORGA - Merkurijus 2" laimėjo rezultatu 61:98.

"BORGA - Merkurijus 2" vadovas R. Stiklius džiaugėsi šiomis rungtynėmis: "Malonu sezoną pradėti pergale. Prieš varžybas buvo šiek tiek neramu, nes nieko nežinojome apie varžovą. Nors ir varžovas šiandien buvo už mus silpnesnis, tačiau norėčiau juos pagirti, nes jie stengėsi ir kovojo kiek galėjo. Na, o aš turėjau puikią progą pažiūrėti kaip atrodo mūsų komandos naujokai varžybų metu." Paklaustas apie ateities planus komandos vadovas pridūrė: "Mūsų tikslas patekti tarp keturių geriausių grupės komandų, nes tai garantuotų mums tiesioginį bilietą į atkrintamąsias ir tada galėsiu sakyti, jog sezonas mums pavykęs."

Šiose rungtynėse "BORGA - Merkurijus 2" gretose nesulaikomas buvo E. Jonkus, pelnęs 33 taškus, jam taip pat talkino komandos naujokas R. Bliuvas, įmetęs 20 taškų.