Trečiosios „TRIOBET taurės” nugalėtojas „Žiežmarių KK“ PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 13:47

Šį savaitgalį paaiškėjo trečiosios „TRIOBET“ taurės nugalėtojas – šiemet, kaip ir pernai stipriausi šiame turnyre buvo ir čempionų vardą apgynė „Žiežmarių KK“ krepšininkai.

Pusfinaliai (09-23)

Pirmose rungtynėse susitiko „Žiežmarių KK“ ir „www.vkl.lt“ ekipos. Šiose varžybose nugalėjo „Žiežmarių KK“, tačiau bent jau pirmoje rungtynių dalyje sulaukė gana rimto varžovų pasipriešinimo. Po pirmojo kėlinio atsilikinėdami penkiais taškais (28:23), antrajame rungtynių ketvirtyje „vkl.lt“ žaidėjai persvėrė rezultatą, tačiau „Žiežmarių KK“ pagreitino žaidimo tempą ir iki didžiosios pertraukos įgijo vienuolikos taškų pranašumą (51:40). Antroje rungtynių dalyje „www.vkl.lt“ dar bandė priešintis, tačiau suradę ir ištaisę žaidimo klaidas, Žiežmarių krepšininkai pradėjo demonstruoti savąjį žaidimą. Po trečio kėlinio 72:57, o galutinis rungtynių rezultatas 101:71.

„Žiežmarių KK“: E. Kocys 21, T. Vainoris 19 (26 naud.)

Rungtynių statistika

„Merkurijus Borga – TRIOBET“ ir „Erelių“ susitikime intrigos buvo daug daugiau, nes nugalėtojas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę. Pirmąjį kėlinį komandos užbaigė lygiu rezultatu (12:12), o antrajame ketvirtyje drausmingiau žaidę „Ereliai“ įgijo dešimties taškų pranašumą (22:32). Po didžiosios pertraukos „Merkurijaus“ krepšininkai priartėjo prie varžovų iki minimalaus vieno taško skirtumo (39:40), tačiau persverti rezultato jiems nepavyko visų rungtynių metu. Po trijų kėlinių turėdami trijų taškų deficitą (44:47), „Merkurijaus“ žaidėjai likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos vis dėlto išlygino rezultatą (57:57). Likus mažiau nei pusei minutės „Ereliai“ priekyje 61:64, tačiau „Merkurijus Borga - TRIOBET“ neišnaudojo galimybės išlyginti rezultatą, ir „Ereliai“ šventė pergalę rezultatu 61:65.

„Merkurijus Borga – TRIOBET“: L. Ralys 17,T. Jasiulis 11

„Ereliai“: G. Povilauskas 20 (20 atk., 38 naud.), D. Šova 13

Finalai (09-24)

Į kovą dėl trečiosios vietos stojo „www.vkl.lt“ ir „Merkurijus Borga - TRIOBET“. Pirmajį kėlinį laimėję vienuolikos taškų skirtumu (15:26), „Merkurijaus“ krepšininkai antrajame ketvirtyje savo pranašumą padidino iki dvidešimt dviejų taškų (24:46). Į rungtynes „vkl.lt“ kaip jiems įprasta šiame turnyre, atvyko tik penkiese, todėl ir antroje rungtynių dalyje „Merkurijus“ nesulaukė tinkamo pasipriešinimo. Po trijų kėlinių „Merkurijus Borga – TRIOBET“ jau turėjo dvidešimt septynių taškų pranašumą (36:63), o ketvirtajame kėlinyje dar padidino taškų skirtumą iki trisdešimt penkių taškų ir rungtynes laimėjo rezultatu 86:51.

„Merkurijus Borga - TRIOBET“: T. Gineitis 21 (8 rez., 24 naud.), M. Verikas 16

Mėnesį trukusį turnyrą vainikavo „Žiežmarių KK“ ir „Erelių“ dvikova. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apyligiai, tačiau kėlinį nedideliu skirtumu laimėjo žiežmariškiai (19:15). Antrajame ketvirtyje „Žiežmarių KK“ atitrūko ir sužaidus pusę rungtynių turėjo apčiuopiamą vienuolikos taškų pranašumą (44:33). Po didžiosios pertraukos „Žiežmarių KK“ spurtavo – trys iš eilės taiklūs D. Gervicko tritaškiai dar padidino „Erelių“ taškų deficitą ir atrodė, kad „Ereliai“ nebesugebės atsitiesti. Tačiau jaunieji krepšininkai nenuleido rankų, kibo į greitą puolimą ir iki trečiojo kėlinio pabaigos sumažino taškų skirtumą iki dešimties taškų (65:55). Paskutiniame kėlinyje „Ereliams“ pavyko dar labiau sumažinti savo taškų deficitą ir likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos nuo varžovų atsilikinėjo penkiais taškais. Tačiau kibi „Erelių“ gynyba nepateisino visų lūkesčių ir „Žiežmarių KK“ krepšininkai pataikė visus galimus baudų metimus. Pergalę rungtynėse šventė ir turnyro čempionais tapo „Žiežmarių KK“, o galutinis susitikimo rezultatas 90:85.

„Žiežmarių KK“: D. Gervickas 21 (30 naud.), M. Jankūnas 21 (30 naud.)

„Ereliai“: G. Povilauskas 24 (19 atk., 45 naud.)

Taigi trečiąją vietą iškovojo „Merkurijus Borga – TRIOBET“ komanda, antroji vieta atiteko „Erelių“ krepšininkams, o „TRIOBET taurės“ nugalėtojais tapo „Žiežmarių KK“. Taip pat buvo apdovanotas ir naudingiausias viso turnyro žaidėjas, kuriuo tapo „Erelių“ lyderis Gediminas Povilauskas.

Turnyro organizatoriai dar kartą sveikina nugalėtojus ir dėkoja visiems turnyro dalyviams. Iki susitikimo kitais metais!