Trečiajame ture pusfinalių repeticija PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 18 Rugsėjis 2011 19:50

Šį šeštadienį (09-17) įvyko trečiasis „TRIOBET taurės“ turas, kuriame į krepšinio dvikovas stojo „www.vkl.lt“ bei „Žiežmarių KK“, ir  „Erelių“ bei „Merkurijus Borga – TRIOBET“ ekipos. Pirmose rungtynėse nesunkią pergalę į savo sąskaitą įsirašė žiežmariečiai, tuo tarpu antrajame susitikime nugalėtojas tapo aiškus tik paskutinę rungtynių sekundę – po neįtikėtino taiklaus tolimo metimo pergalę išplėšė „Merkurijaus“ krepšininkai.

„www.vkl.lt“ bei „Žiežmarių KK“ akistatoje intrigos nebuvo – jau po pirmojo kėlinio Žiežmarių krepšinio klubo žaidėjai įgijo triuškinamą pranašumą, kėlinį laimėję rezultatu 4:28. Antrajame bei trečiajame rungtynių ketvirčiuose „vkl.lt“ ekipą į priekį traukė K. Kasperovičius ir V. Mitkevičius, tačiau net aštuoni „Žiežmarių KK“ krepšininko D. Gervicko tritaškiai skandino varžovų komandą vis labiau. Po trijų kėlinių rezultatas 35:74. Tik penkiese į rungtynes atvykę „vkl.lt“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti, ir  paskutiniame kėlinyje „Žiežmarių KK“ dar padidino savo persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 46:108.

„Žiežmarių KK“: D. Gervickas 26, E. Kocys 24, P. Paškevičius 18 (18 atk., 28 naud.)

Rungtynių statistika

Antrose trečiojo turo rungtynėse susitiko „Ereliai“ ir „Merkurijus Borga – TRIOBET“. Abi komandos susirinko negausiai ir savo gretose teturėjo po šešis krepšininkus, todėl kiekybinės persvaros neturėjo nei viena ekipa.  Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi „Merkurijus Borga – TRIOBET“ žaidėjams ir antrojo ketvirčio pradžioje „Merkurijus“ turėjo devynių taškų pranašumą (12:21). Tačiau jaunieji „Erelių“ krepšininkai surengė keletą greitų atakų ir apkarpė deficitą iki keturių taškų -  įpusėjus rungtynėms rezultatas 30:34. Trečiajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Ereliai“ ir įsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu, kurį iki kėlinio pabaigos „Merkurijaus“ krepšininkams pavyko neutralizuoti. Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, dėl viršyto pražangų limito „Merkurijaus“ garbę aikštėje tebegynė tik keturi nariai, tačiau tai nesutrukdė vėl pasivyti į priekį įsiveržusių priešininkų. Likus keturioms sekundėms „Ereliai“ turėjo dviejų taškų pranašumą (65:63), tačiau „Merkurijui“ išsimetus kamuolį L. Ralys iš 10 metrų atstumo išmetė kamuolį krepšio link ir baigiantis rungtynių laikui pataikė neįtikėtiną tritaškį. „Merkurijus Borga – TRIOBET“ išplėšė fantastišką pergalę rezultatu 65:66.

„Ereliai“: G. Povilauskas 22 (24 atk., 38 naud.)

„Merkurijus Borga – TRIOBET“: L. Ralys 23

Turnyrinė lentelė po pirmojo etapo

Penktadienį (09-23) bus žaidžiami „TRIOBET taurės“ pusfinaliai, kuriuose įvyks „www.vkl.lt“ bei „Žiežmarių KK“, ir  „Merkurijus Borga – TRIOBET“ bei „Erelių“ susitikimai.