Apie mus PDF Spausdinti El. paštas

2009 metų balandžio 14 dieną Rytis Stiklius įkūrė krepšinio klubą „Merkurijus“. Klubo vadovas šį klubą įkūrė norėdamas suburti krepšinio mėgėjus, kurie turėtų galimybę save išreikšti krepšinio aikštelėje. Klubas „Merkurijus“ yra viešoji įstaiga, kuri yra įsteigta siekiant populiarinti krepšinį bei propaguoti aktyvų sportinį gyvenimo būdą. Kadangi klubas yra ne pelno siekanti organizacija, tai turi teisę gauti paramą iš įmonių ar gyventojų, kuri padėtų vykdyti ir plėtoti klubo veiklą.

Klubas turi savo krepšinio komandą, kuri kaip ir pats klubas yra jauna, tačiau perspektyvi. Tik suburta komanda dar 2009 metų pavasarį dalyvavo savo pirmąjame Vilniaus miesto krepšinio sąjungos organizuotame turnyre „Impuls čempionatas“ ir deja, nelabai sėkmingai. Tačiau komanda nenuleido rankų ir startavo 2009-2010 metų sezono C lygos čempionate. Ir čia komandai sekėsi tikrai neprastai, komanda pateko tarp 16 geriausių C lygos komandų.

Taip pat komanda jau gali pasigirti ir čempionų vardu. Panevėžyje dalyvavę šio miesto krepšinio lygos organizuotame „Kalėdiniame – Naujametiniame turnyre“ komandos vyrai pasirodė puikiai ir parsivežė ne tik laimėtojų taurę, bet ir pirmąją tokią pergalę.

Be to, kad klubas ne tik dalyvauja kitų organizuojamuose turnyruose, bet ir pats 2009 metų rudenį jau spėjo surengti nemažai dėmesio sulaukusį savo turnyrą, o 2010 vasarą - 3x3 turnyrą.

Atnaujinta Pirmadienis, 23 Rugpjūtis 2010 11:57
 

Naujausi rezultatai

Merkurijaus taurė, 2012-10-27

Žiežmarių KK - Geosoma 77:83

Artimiausios rungtynės

VKL B lyga, 2012-10-29

20:45 Kažkur Matyti - Merkurijus

SK "ego Forte"

 

 
Apklausa

Kas laimės Merkurijaus taurę 2012?
 

Mūsų draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis